Gothic: Cała Saga

Gothic, Gothic II , Gothic II:Noc Kruka, Gothic III, Gothic III:Zmierzch Bogów... to wszystko znajdziesz TUTAJ

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Drodzy użytkownicy! Wszelkie pomysły na rozwinięcie forum, bądż stworzenia nowych Kategorii proszę kierować na PW administratora.

#1 2010-01-06 19:27:35

 DomonX

Innos

Skąd: Świat Bogów
Zarejestrowany: 2009-12-19
Posty: 408
Punktów :   
Ulubiona część Gothic`a:: I Mroczne tajemnice
Ulubiona Postać:: Mileten ( Troche Gorn )
Ulubiona Gildia:: Pradawny
Ile lat grasz w Gothic`a:: Hmmm 7 :D
WWW

Historia Gomeza

Pewnego dnia 2 biedakom w khorinis urodził się syn niemogli go wykarmić bo niemieli pieniędzy nadali mu imie Gomez postanowili wziąć pożyczke na 100 sztuk złota u lehmara udało im się przeżyć gomez miał roczek i już wysłali go do pracy miał być ucznim w armii krulewskiej wkońcu stało się nieszczeście lehmar wynajoł grupke która zabiła ojca i matke wtedy stało się coś dziwnego opieke nad nim lord hagen powierzył Generałowi Fellanowi . mały miał nieszczęśliwe dzieciństwo chodził w zszytych tanią nicią szmatach do podłogi i niemiał co jeść fellan karmił go roślinami z lasu bo nietrzeba było ich kupować ale fellan wyszkolił go na rycerza w mieku 6 lat dołączył do armii tam dostał 1 mundurek i miecz szczęśliwe dziecko uciekło od przybranego ojca i zaczeło żyć na własną ręke lecz mu się to niudało od tego czasu znów zaczoł żywić się roślinami a za pęsje w wysokości 5 sztuk złota na miesiąc zbierał sobie sumke gdy miał 8 lat zaczoł polować ale wtedy odnalazł go jego przybrany ojciec ten uciekał gdy uciekał wszedł do krypty zobaczył potwora zwanego Zombie wyciągnoł miecz a ten przemuwił Synu !!! Gomez bał się i uciekał Zombie złapał go za ręke Gomez zaczoł kszyczeć fellan to usłyszał i podbiegł . Gomez do ożywieńca powiedział - Kim jesteś czego odemnie chcesz ! Jestem twoim ojcem przemuwił zombie wtedy wleciał fellan i zabił ożywieńca poszedł w głab krypty znalazł tam ostrze ale niezwykłe ostrze tylko zaginacz swiatów ! wbił go w podłoże i nagle znaleźli się w dziwnym miejscu gdzie było pełno Zombie oni do nich muwili w dzienym języku fellean wbił ostrze raz jeszcze i wrucili fellan  zabrał syna do domu Syn miał 10 lat miał coś na psychice przez tą historie bał się opuszczać ojca w nocy wrzeszczał że ma zombie w domu i potem fellan postanowił pożucić go ten w lesie panikował niemugł znieść uciekł na farme i tam zaczoł prace bardzo bał się ponownego spotkania następnego dnia objawił mu się beliar to był smok ! powiedział że wstąpił do jego świata i jest na niego wściekły ten przestraszony krzyczał o pomoc wstał lobhatr i inni i przybiegli smok ich wykończył niemoli wstać bo spali nagle wyskoczył fioletowy cieniustwór który przedstawił się jako Innos i odesłał Beliara innos czuwał nad Gomezem Gomez za zdrade został wysłany za bariere miał tylko 15 lat postalowili poczekać w wieku lat 20 gdy postanowiono wysłać go razem z 1 więźniami dołączyli do nich grupe rycerską Gomez nadal miał posputą psyhikę więc odrazu zaczoł szaleć kiedyś postanowił dowodzić grupą która się zbuntuje Gomez został wybrany jako Władca do obozu przybtywali ludzie gomez miał ochrone więc jego psyhika się naprawiałea lecz kiedyś przez psyhike zabił wszystkich magów ognia innos za rude chciał oddać mu rodziców tylko potrzebował dużo rudy do tego gomez odrazu wzioł się do roboty ..


I jak ?


www.zenekgame.pun.pl <------ Gry Mojego Autorstawa DOWNLOAD !!!!!!
www.gothicfan.pun.pl - Forum Gothic FANI ŁĄCZMY SIĘ
www.gothicfan.fora24.pl -Twoim marzeniem jest poczuć się jak bezi wejdz tu bawimy się że jesteśmy w koloni
www.mustchos.fora24.pl -Może będziesz elfem ?? Tak chcesz i jesteś jaką wiare wybierzesz gdzie będzies pracować to zależy od ciebie uważaj tu jest ciężko o złoto

Offline

 

#2 2010-01-08 12:01:51

 Bujo23

Bezimienny

10437273
Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 542
Punktów :   
Ulubiona część Gothic`a:: Gothic I
Ulubiona Postać:: Lares
Ulubiona Gildia:: Cień
Ile lat grasz w Gothic`a:: Noo już od 1.01 7 lat
WWW

Re: Historia Gomeza

Całkiem, całkiem tylko że Lord Hagen przypłynął do Khorinis, po tym jak runęła Bariera i jest on może nawet młodszy od Gomeza więc nie mógł powierzyć go Fellanowi .


Tylko mi tu nie szaleć , bo zaraz wyjmę kości i tyle ile oczek wypadnie tyle banów dostaniecie...

http://www.gothicfan.pun.pl/ - WCHODŻCIE I SIĘ REJESTRUJCIE
http://bujo17.mybrute.com - TU TEŻ

Offline

 

#3 2010-01-08 17:03:58

 Scati

Adanos

Skąd: Chruściel
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 155
Punktów :   
Ulubiona część Gothic`a:: Gothic I Czas Zapłaty
Ulubiona Postać:: Scatty
Ulubiona Gildia:: Rebeliant
Ile lat grasz w Gothic`a:: 3

Re: Historia Gomeza

Heh :-) Ja też kiedyś strzeliłem Historię Gomeza, ale całkowicie inną :-)

Offline

 

#4 2010-01-09 15:25:20

 DomonX

Innos

Skąd: Świat Bogów
Zarejestrowany: 2009-12-19
Posty: 408
Punktów :   
Ulubiona część Gothic`a:: I Mroczne tajemnice
Ulubiona Postać:: Mileten ( Troche Gorn )
Ulubiona Gildia:: Pradawny
Ile lat grasz w Gothic`a:: Hmmm 7 :D
WWW

Re: Historia Gomeza

Noto Lord Korthangroth Scatii daj ją tu


www.zenekgame.pun.pl <------ Gry Mojego Autorstawa DOWNLOAD !!!!!!
www.gothicfan.pun.pl - Forum Gothic FANI ŁĄCZMY SIĘ
www.gothicfan.fora24.pl -Twoim marzeniem jest poczuć się jak bezi wejdz tu bawimy się że jesteśmy w koloni
www.mustchos.fora24.pl -Może będziesz elfem ?? Tak chcesz i jesteś jaką wiare wybierzesz gdzie będzies pracować to zależy od ciebie uważaj tu jest ciężko o złoto

Offline

 

#5 2010-01-09 15:56:21

 Bujo23

Bezimienny

10437273
Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 542
Punktów :   
Ulubiona część Gothic`a:: Gothic I
Ulubiona Postać:: Lares
Ulubiona Gildia:: Cień
Ile lat grasz w Gothic`a:: Noo już od 1.01 7 lat
WWW

Re: Historia Gomeza

to wejdż na Gothic Home DomonX tam jest pełno opowiadań Scatiego. Najlepiej to się zarejestruj ja jestem zarejestrowany.

P.S Na Gothic Multi wrócił DiegosBogen.


Tylko mi tu nie szaleć , bo zaraz wyjmę kości i tyle ile oczek wypadnie tyle banów dostaniecie...

http://www.gothicfan.pun.pl/ - WCHODŻCIE I SIĘ REJESTRUJCIE
http://bujo17.mybrute.com - TU TEŻ

Offline

 

#6 2010-01-11 18:02:45

 Scati

Adanos

Skąd: Chruściel
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 155
Punktów :   
Ulubiona część Gothic`a:: Gothic I Czas Zapłaty
Ulubiona Postać:: Scatty
Ulubiona Gildia:: Rebeliant
Ile lat grasz w Gothic`a:: 3

Re: Historia Gomeza

Na Gothic Home to ja mam ok 16 historii

Offline

 

#7 2010-01-12 18:40:20

 Bujo23

Bezimienny

10437273
Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 542
Punktów :   
Ulubiona część Gothic`a:: Gothic I
Ulubiona Postać:: Lares
Ulubiona Gildia:: Cień
Ile lat grasz w Gothic`a:: Noo już od 1.01 7 lat
WWW

Re: Historia Gomeza

Ja 3 .


Tylko mi tu nie szaleć , bo zaraz wyjmę kości i tyle ile oczek wypadnie tyle banów dostaniecie...

http://www.gothicfan.pun.pl/ - WCHODŻCIE I SIĘ REJESTRUJCIE
http://bujo17.mybrute.com - TU TEŻ

Offline

 

#8 2010-01-14 22:37:55

 Scati

Adanos

Skąd: Chruściel
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 155
Punktów :   
Ulubiona część Gothic`a:: Gothic I Czas Zapłaty
Ulubiona Postać:: Scatty
Ulubiona Gildia:: Rebeliant
Ile lat grasz w Gothic`a:: 3

Re: Historia Gomeza

A teraz robię już następną

Offline

 

#9 2010-01-17 08:35:41

 DomonX

Innos

Skąd: Świat Bogów
Zarejestrowany: 2009-12-19
Posty: 408
Punktów :   
Ulubiona część Gothic`a:: I Mroczne tajemnice
Ulubiona Postać:: Mileten ( Troche Gorn )
Ulubiona Gildia:: Pradawny
Ile lat grasz w Gothic`a:: Hmmm 7 :D
WWW

Re: Historia Gomeza

Fajnie diegos bogen aha wiesz czy nauczył się czytać i pisać ?


www.zenekgame.pun.pl <------ Gry Mojego Autorstawa DOWNLOAD !!!!!!
www.gothicfan.pun.pl - Forum Gothic FANI ŁĄCZMY SIĘ
www.gothicfan.fora24.pl -Twoim marzeniem jest poczuć się jak bezi wejdz tu bawimy się że jesteśmy w koloni
www.mustchos.fora24.pl -Może będziesz elfem ?? Tak chcesz i jesteś jaką wiare wybierzesz gdzie będzies pracować to zależy od ciebie uważaj tu jest ciężko o złoto

Offline

 

#10 2010-01-29 13:34:34

 Scati

Adanos

Skąd: Chruściel
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 155
Punktów :   
Ulubiona część Gothic`a:: Gothic I Czas Zapłaty
Ulubiona Postać:: Scatty
Ulubiona Gildia:: Rebeliant
Ile lat grasz w Gothic`a:: 3

Re: Historia Gomeza

Jak będę miał czas to zrobię takie połączenie opowiadania Gothic Czas Zapłaty + Mroczne Tajemnice. Chociaż będe musiał usunąć obóz Fanatyków bo Obóz Rebeliantów jest rozszczepiony na bardzo dużą odległość, przez co Obóz Fanatyków nie zaistnieje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kancelaria ultimatum pozycjonowanie żelechów stomatolog łódź komody z drewna