Gothic: Cała Saga

Gothic, Gothic II , Gothic II:Noc Kruka, Gothic III, Gothic III:Zmierzch Bogów... to wszystko znajdziesz TUTAJ

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Drodzy użytkownicy! Wszelkie pomysły na rozwinięcie forum, bądż stworzenia nowych Kategorii proszę kierować na PW administratora.

#16 2010-01-25 00:14:34

 Scati

Adanos

Skąd: Chruściel
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 155
Punktów :   
Ulubiona część Gothic`a:: Gothic I Czas Zapłaty
Ulubiona Postać:: Scatty
Ulubiona Gildia:: Rebeliant
Ile lat grasz w Gothic`a:: 3

Re: Jarkendar

A wracając do Jarkendaru. Zadziwiło mnie to, że wróciły bestie z G1, które zniknęły w zwykłym G2. Np. Ogary. Albo Brzytwy które tu nazywają się Brzytwiaki. Kąsacze. Albo polny Pełzacz. Taka przerośnięta modliszka. Ale zastanawiałem się z skąd tam Orkowie. Jak oni się tam dostali u licha ;p

Offline

 

#17 2010-01-27 21:42:01

 DomonX

Innos

Skąd: Świat Bogów
Zarejestrowany: 2009-12-19
Posty: 408
Punktów :   
Ulubiona część Gothic`a:: I Mroczne tajemnice
Ulubiona Postać:: Mileten ( Troche Gorn )
Ulubiona Gildia:: Pradawny
Ile lat grasz w Gothic`a:: Hmmm 7 :D
WWW

Re: Jarkendar

Może orkowie byli tam od zawsze a ja niezauwarzyłem że one są w I ale w II znikneły thx na podpowiedz w jarkendarze skupiałem się aby tylko do kruka aby tylko do kruka bo chciałem wyjść nielubie mapki za dużo zombie a z zombie nielubie się bić często bo odskakują i ciężko je trafić . I ten klimat taki nieprzyjemny ale fajny zależy w jakich momentach .


www.zenekgame.pun.pl <------ Gry Mojego Autorstawa DOWNLOAD !!!!!!
www.gothicfan.pun.pl - Forum Gothic FANI ŁĄCZMY SIĘ
www.gothicfan.fora24.pl -Twoim marzeniem jest poczuć się jak bezi wejdz tu bawimy się że jesteśmy w koloni
www.mustchos.fora24.pl -Może będziesz elfem ?? Tak chcesz i jesteś jaką wiare wybierzesz gdzie będzies pracować to zależy od ciebie uważaj tu jest ciężko o złoto

Offline

 

#18 2010-01-29 13:19:47

 Scati

Adanos

Skąd: Chruściel
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 155
Punktów :   
Ulubiona część Gothic`a:: Gothic I Czas Zapłaty
Ulubiona Postać:: Scatty
Ulubiona Gildia:: Rebeliant
Ile lat grasz w Gothic`a:: 3

Re: Jarkendar

Ale ten Preriowy Ścierwojad była fajny Kombinuje nad modem, w którym będzie taka runa co przyzywa 10 takich Ścierwojadów

Offline

 

#19 2011-02-21 23:29:32

 Pocałować Gomeza w dupe

Skazaniec

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 4
Punktów :   
Ulubiona część Gothic`a:: Gothic II Noc Kruka
Ulubiona Postać:: Poszukiwacz
Ulubiona Gildia:: Straż(Palladyni)
Ile lat grasz w Gothic`a:: 3

Re: Jarkendar

Mojego loginu nie pobijecie.Ja mam pytanie w khorinis ale odnośnie Jarkendaru,w G2(bez nk)są tem piramidy majów?
Prieriowy ścierwojad jest spoko ale bardziej podobają mi się błotne szczury(kojarzę ze świnkami morskimi)i fajne też te owady wybuchające,jak one się nazywały?W Jarkendarze najfajniejsze miejsce to kryjówa na drzewach na bagnie choć mogłaby być większ:(


Powiedz no,to coś z przodu twojej głowy to TWARZ czy DUPA?
(Bez obrazy)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://krasno.ibetonovejimky.cz SunSet Apartments 4,5,6